• - Chvs Hazır Viski Kiti Tek Kullanımlık

- Chvs Hazır Viski Kiti Tek Kullanımlık

  |   8 yorum   |   Yorum Yap

  • 29,00TL

  • Vergiler Hariç: 29,00TL

-Ürünlerimizde gerçek MEŞE CİPSİ vardır

-Viski Kiti Ciddi Bir İştir.Kurumsal Firma Güvencesi İle Alabilirsiniz Sitemizden 

-Kitimizi etil alkol ve su ile karıstırmanız yeterlidir .

-Orginal İthal Chivas Regal  Kitidir.

-Herhangi baska birsey koymanıza gerek yoktur.

-Satış öncesi ve sonrası whatsapp hattımızdan dilediğiniz sorularınızı sorabilirsiniz.

-Yapımı whatsapp ve telefondan tarif edilebilir dilerseniz..

-Kullanım klavuzu yanında gönderilicektir.

#ürünler eksik değildir.kitin içersinde yapılısına uygun ve yeterli miktarda aroma vardır. eksik zannetmeyin ürünler tamdır.


DİĞER ÜRÜNÜMÜZ JACK DANİELS KİTİMİZİ ALMAK İÇİN : http://www.aromapi.com/jck-dnls-viski-kiti-hazir-tek-kullanimlik
Chivas Viski Kiti

Evde doğal içki hazırlamak isteyen kişiler için geliştirmiş olduğumuz bir üründür. Özel doğal malzemelerle hazırlanmıştır. İçerisinde hiçbir şekilde bir katkı maddesi yoktur. İçimi son derece lezzetlidir. Damağınızda güzel bir tat bıraktığından dolayı doğal olarak içerken de keyifle tüketmeye başlamış olacaksınız. Chivas Viski Kiti, aroması ile zenginleştirilmiş olan özel bir üründür. Yalnızda viski aroması sınırlı değildir. Farklı aromalarla özdeştirilmiş olan çeşitlerini de bulabilmeniz mümkündür. İçerisine hiçbir şekilde meşe aroması ve renklendirici eklemenize gerek yoktur. Ürünümüzün içerisinde kesinlikle renklendirici kullanılmamıştır. Bu yüzden sizlerde gönül rahatlığı ile ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Chivas viski kiti hazır olduğundan dolayı doğal olarak evde içkinizi hazırlamanız da son derece kolay olacaktır. Zahmetsiz bir şekilde evde kendi içkinizi hazırlamaya başlayacaksınız. Böylelikle dışarıdan içki almak zorunda kalmazsınız. Üstelik viskinizi kendiniz hazırladığınızdan dolayı sizin için daha bir keyifli hale dönüşecektir. Tercihen viski kitinizi birkaç gün şeklinde dinlendirmeye bırakırsanız aromasının daha da fazla lezzetli olmasını sağlamış olursunuz. Fakat bekleme yapmak istemiyorum, içkimi hemen tüketmek istiyorum da diyebilirsiniz. Böyle bir durumda da aylarca viskinizin hazır olmasını beklemek zorunda kalmayacaksınız. Tek kullanımlık karışımı hazırladıktan sonra ise hemen içkinizi hazır hale getirerek tüketmeye başlayabilirsiniz.

Chivas Viski Kiti Hazırlama Aşaması

Fermantasyon esnasında aromasında hiçbir şekilde kayıp söz konusu olmayacağından dolayı doğal olarak sizlerde gönül rahatlığı ile hazırlayabilirsiniz. Saf viski kitlerine sahip olmak isteyen kişilere özel olarak hizmet sunuyoruz. Buna göre sizlerde artık evde keyifle içkinizi hazırlamak istediğiniz zaman siparişlerinizi vermeniz yeterli olacaktır. Chivas Viski Kiti 20 ML cam şişelere koyulmuştur. Tek kullanımlık için ideal bir üründür. Viski kiti aracılığıyla viski, şampanya veya meyve menşeisi hazırlamanız mümkündür. Evinizde yaklaşık olarak 5 dakika zaman dilimi içerisinde içkinizi çok kolay şekilde hazırlama şansına sahip olmaya başlayacaksınız. Viski kiti içerisine saf su ekleyerek güzelce karıştırmanız gerekmektedir. Karıştırma işlemi bittikten sonra ise birkaç gün sonunda bekleyebilirsiniz. Çünkü içkinin aroması daha fazla karışmış olacak ve lezzeti artacaktır. Fakat belirtmemiz gereken önemli hususlardan birisi de viski kitinizi hazırlarken mutlaka tek kullanımlık tüm şişeyi dökmeniz gerekiyor. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi